Informace o nás

      Firma Jan Brzokoupil - BLOX vznikla v roce 1991. Prvotní činnost spočívala v opravě lékařských mechanických nástrojů, jemnomechanických přístrojů a ve výrobě drobných pomůcek pro lékaře. Naše hluboké znalosti při obrábění a dalším zpracování nerezových materiálů pak postupem času vedly k rozšíření našich výrobních aktivit i do jiných oborů, které výrobky z nerezové oceli používají, např. při čištění v UZ mycích linkách, v elektrotechnice, ve vakuové technice, atd...

 

     Naše činnost je zaměřena převážně na kusovou a malosériovou výrobu speciálních výrobků, které jsou pro velké firmy mnohdy nezajímavé a neekonomické. Snažíme se o velmi rychlé, ale přitom maximálně kvalitní uspokojení požadavku zákazníka.

 

     Naše firma dnes může nabídnou komplexní služby ve výrobě výše uvedených výrobků: nabízíme technickou konzultaci daného problému, vytvoření výkresové dokumentace, návrh technologického postupu, zajištění potřebného materiálu a vlastní výrobu, popřípadě montáž a uvedení do provozu. Používáme moderní technologie zpracování, svařování i povrchových úprav a díky spolupráci s mnoha firmami, můžeme zajistit potřebné technologické operace, které sami nemáme k dispozici. Zákazník má tak u nás komplexní službu na jednom místě.

 

     Našim krédem je maximální spokojenost zákazníka. Tento trend se nám za celou dobu působení naší firmy osvědčil, což dokazuje stálost zákazníků a příznivé refence od nich.